Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki

Henna  -  Przetestuj u nas za darmo

zabiegi kosmetyczne Kielce


Dziś postanowiłam dodać wpis na mojej stronie w zakładkach promocyjnych. To pierwszy taki wpis ale dopiero się rozwijamy więc dajcie nam jeszcze trochę czasu a promocji, rabatów i konkursów będzie więcej. Dziś więc krótko o zabiegu malowania brwi i rzęs henną. Właściwie to namawiam Was do przetestowania tej metody bezpośrednio w moim salonie. Henna jest znana od dawna i gabinet kosmetyczny wykonujący hennę łatwo znaleźć. Ja jednak oferuję ten zabieg zupełnie za darmo dla osoby, która zapisze się na zabieg inny. Jest to promocja na zasadzie jeden płacisz jeden masz darmo.

 

  Czym jest henna ?

Jest to barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawosonią bezbronną. Najprościej ujmując jest to farba roślinna, otrzymywana poprzez sproszkowanie liści lawsonii, która znalazła zastosowanie głównie jako farba do włosów i jest chyba jednym z najstarszych kosmetków używanych na świecie.
Żeby jednak nie przedłużać, przedstawiam Wam propozycję nie do odrzucenia. Pamiętajcie jednak, że moja propozycja ograniczona jest iloscią zgłoszeń.


Henna brwi i rzęs - bezpłatnie
Drogie Panie, wiadomo nie od dziś, że praktycznie każda z kobiet chciałaby porzucić codzienny długo trwający makijaż i postawić na wygodę oraz naturalny wygląd. Biorąc to pod uwagę zapraszam Was do mojego gabinetu na upatrzony przez Was wybrany zabieg a koloryzację brwi i rzęs henną otrzymujecie, jak jużwcześniej wspomniałam, oczywiście GRATIS.

Moja oferta jest ważna od jutra, czyli od 23 stycznia do jej wyczerpania - czyli do chwili, kiedy zostanie zapisana ostatnia osoba. Moja propozycja zarezerwowana jest dla pierwszych dwudziestu kobiet, które skontaktują się telefonicznie bądź przyjdą i umówią się na wizytę. Jesli któraś z Was nie robiła nigdy henny to radzę sobie trochę poczytać na jej temat. Ogólnie jest to barwnik naturalny więc raczej nieszkodliwy i nie dający uczuleń. Mimo wszystko odsyłam do naszej strony internetowej http://studiokosmetyki.org/Henna-brwi-i-rz%C4%99s/


Dla tych, którzy się już zdecydowali a będą u nas po raz pierwszy podaję nasz adres :

Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki
ul. Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl