Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki

Jędrna skóra – jak ją mieć?

zabiegi ujędrniające Kielce

-sposób na ujędrnianie skóry –

Lato to czas kiedy chętniej bądź mniej chętnie eksponujemy swoje ciało. Zachęcają bądź zmuszają nas do tego: upalna pogoda, sezon urlopowy oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Wiele z nas ma z tego powodu sporo kompleksów zważywszy na to , że skóra i ciało nie zawsze wygląda tak jak byśmy sobie tego życzyły. Na wygląd naszej skóry ma wpływ wiele czynników. Są to min. przebyta ciąża lub ciąże, dieta, tryb pracy, sposób życia. Chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się z przykrym zjawiskiem występowania cellulitu czyli inaczej „skórki pomarańczowej” ta znienawidzona przez kobiety przypadłość ma swoje podłoże. Jest to nic innego jak nierównomiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa. Komórki tłuszczowe – adipocyty- nakładają się na siebie tworząc nieestetyczne nierówności na skórze. Istnieje wiele metod walki z cellulitem. Jest to zmiana diety, picie dużej ilości wody, która usuwa toksyny z naszego organizmu i oczywiście ruch. Bardzo pomocne okazują się również zabiegi kosmetyczne i masaże. Często „skórce pomarańczowej” towarzyszy problem luźnej skóry. Po przebytej ciąży, po gwałtownej utracie wagi oraz wraz z upływem czasu nasza skóra staje się coraz mniej sprężysta, skóra nie produkuje już takiej ilości dobrego kolagenu. Ceramidy, które są również odpowiedzialne za wygląda naszej skóry przestają być całkowicie produkowane już po 40 roku życia. Jest to więc najlepszy moment, aby porządnie zacząć dbać o skórę i jej wygląd. Bardzo skutecznym zabiegiem na ujędrnianie skóry jest zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem derma-rollera. Jest to wałek z bardzo dużą ilością mikroigieł. Igły te wykonane są ze stali chirurgicznej, są bardzo cienkie, co pozwala uzyskać efekt mikrokanalików na skórze. zabieg ten nie należy do najprzyjemniejszych, ale efekty są zdumiewające. Poprzez mikronakłucia, zaaplikowany koktajl bądź ampułka dociera do głębokich warstw skóry. Poprzez mikrouszkodzenia skóra stymulowana jest do produkcji kolagenu i do samoodnowy. Metoda ujędrniania skóry za pomocą dermarollera można wykonywać zarówno na twarz, dekolt, szyje jak i na całe ciało.Dodaj komentarz


Dodaj

Komentarze

Green, Dodany: 22.09.2015, 18:24
Fajny blog chocwidxę, ze dopiero sie rozwija. Oby ne zabrakło motywacji. Zabiegi kosmetyczne to fajna sprawa. W końcu każda z nas chce ciągle i zawsze fajnie wyglądać.
Dorota, Dodany: 19.09.2015, 14:17
Byłam na takim peelingu i naprawdę polecam. Peeling ziołowy Jadwiga to fajna sprawa i chyba lepsza niz kwasy - przynajmniej dla mnie.
deborah, Dodany: 16.07.2015, 22:38
Thanks designed for sharing such a fastidious thinking, piece of writing is nice, thats why i have read it entirely.
Olga, Dodany: 02.07.2015, 09:47
Muszę spróbować i choć o ujędrnianiu skóry napisano już dużo ale znalezć naprawdę dobry zabieg aby pomógł jest ciężko. Wszystko też zależy od naszych predyspozycji, rozciągliwości skóry, naszego wieku i tego jak o skórę dbamy.

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl