Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki

Depilacja woskiem.

depilacja Kielce

 

Trochę informacji na temat depilacji ciała.

Jednak zanim dojdziemy do najważniejszego to na wstępie muszę stwierdzić, że jest to nadal często temat tabu zwykle nie brany pod uwagę w dyskusjach. Musimy zdawać sobie sprawę, że mimo iż depilowanie pomaga pozbyć się owłosienia, to warto wiedzieć, że włoski te mimo wszystko odrosną. Decydując się jednak na ten rodzaj usunięcia niechcianych włosków dostajemy gwarancję, iż niechciane włoski odrosną dużo później jak przy normalnym goleniu. Do najczęściej stosowanych w salonach kosmetycznych, a tym samym do najpopularniejszych zabiegów, należy depilacja woskiem. Jest ona obok depilacji laserowej i depilacji pastą cukrową najchętniej wybieranym zabiegiem.

Okolice ciała jakie poddawane są depilacji są różne. Najczęściej są to: nogi, ręce, pachy, okolice bikini, wąsik. Bywa jednak, że depilacji poddają się również mężczyźni. Wtedy w grę wchodzą również plecy, czasem brzuch oraz klatka piersiowa.

Depilowanie to naprawdę idealna możliwość na zwalczenie nieestetycznie wyglądającego owłosienia. Ostatnimi czasy zabieg depilacji staje się wręcz regułą podobnie jak wizyta u kosmetyczki.

Metoda depilacji woskiem to chyba najbardziej znana forma depilacji proponowana w centrach urody z uwagi na fakt, iż jest ona skuteczna i niedroga. Jest ona jednak nieco bolesna ale doskonale wygładzona i piękna skóra, po zdjęciu wosku, na pewno wynagrodzą nam tę niedogodność.

Na rynku jest znaczny asortyment wosków poświęconych do rozmaitego rodzaju owłosienia, grubości włosów oraz wrażliwości skóry. Komponentami, jakie zazwyczaj można spotkać w woskach są m.in: aloes, azulen, róża, proteiny mleczne, algi, oliwa z oliwek itp. Woski stosowane w kosmetyce posiadają najczęściej szalenie przyjemne i zróżnicowane zapachy aby umilić każdy zabieg depilacji.

Sprawdź nas tutaj :  depilacja woskiem KielceDodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl